FORD TRANSIT CUSTOM

Ford Transit Custom to średniej wielkości model z rodziny Transit. W dziedzinie wydajności i ładowności wyznacza nowe standardy, a design stawia na profesjonalne budowanie wizerunku Twojej firmy.

Nowe silniki generują więcej mocy i momentu obrotowego, a jednocześnie wytwarzają mniej zanieczyszczeń i są wydajniejsze pod względem zużycia paliwa.

Wnętrze to przede wszystkim komfort pracy i niezwykle wytrzymałe na zużycie materiały, które ułatwiają utrzymanie kabiny w dobrym stanie. Znajdziesz w nim również liczne zaawansowane rozwiązania takie jak system info rozrywki sterowany głosem dzięki technologii Ford SYNC. Wszystko to sprawia, że Ford Transit Custom idealnie sprawdzi się jako Twoje mobilne biuro.

WRAŻENIA Z JAZDY

1205116220667

System ostrzegający przed niezamierzonym zjechaniem z pasa ruchu

Jeśli pojazd przypadkowo zjedzie z pasa, system wyda ostrzeżenie w postaci wibracji kierownicy i symbolu graficznego na wyświetlaczu(siłę wibracji można ustawić na jednym z trzech poziomów). (opcja)

System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition)

Dostałeś mandat, bo nie zauważyłeś znaku? Teraz możesz tego uniknąć. Ford Transit Custom jest wyposażony w system rozpoznawania znaków drogowych, który automatycznie odczytuje standardowe znaki drogowe z ograniczeniem prędkości i wyświetla informację o maksymalnej dozwolonej prędkości na wyświetlaczu deski rozdzielczej. (opcja)

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚ

1205116217331

Nowa generacja silników TDCi

Całkowicie nowe, 2-litrowe silniki Ford EcoBlue zaprojektowano z uwzględnieniem surowych standardów Euro 6. Stanowią one znakomite połączenie doskonałych osiągów i mocy z niskim poziomem zużyciem paliwa i emisji CO2: zaledwie 6,1 l/100 km oraz 157 g/km CO2. Silnik 2.0 TDCI Ford EcoBlue dostępny jest w trzech wariantach mocy:

Ford EcoBlue 2.0 TDCi 105 KM / 360 NM M6
Ford EcoBlue 2.0 TDCi 130 KM / 385 NM M6
Ford EcoBlue 2.0 TDCi 170 KM / 405 NM M6

Ford EcoBlue 2.0 TDCi 130 KM / 385 NM A6
Ford EcoBlue 2.0 TDCi 170 KM / 405 NM A6

M6 - przekładnia manualna, 6-biegowa | A6 – przekładnia automatyczna, 6-biegowa

KOMFORT I WYGODA

1205116223198

Quickclear – koniec skrobania przedniej szyby

Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze szybko usuną lód i śnieg. (dostępne jako opcja lub standard – w zależności od wersji wyposażenia)

Nieograniczony dostęp do rozrywki

W Fordzie Transit Custom zastosowano najnowocześniejszy sprzęt rozrywkowo-informacyjny, najwyższej kasy radio DAB, odtwarzacz CD, port USB, wielofunkcyjny wyświetlacz, nawigację satelitarną obejmującą całą Europę, system Ford SYNC i doskonałej jakości głośniki.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA

1205116212375

Dodatkowa kontrola podczas ruszania na wzniesieniach

System ułatwiający ruszanie na wzniesieniach zapobiega cofnięciu się pojazdu. Ciśnienie w układzie hamulcowym jest utrzymywane przez dodatkowe 2,5 sekundy, co zapewnia kierowcy czas i kontrolę podczas przekładania stopy z pedału hamulca na pedał gazu. System jest również przydatny przy zatrzymywaniu się i ruszaniu na śliskiej nawierzchni.

Asystent bocznego wiatru

System elektronicznej kontroli stabilności pomaga kierowcy w utrzymaniu prawidłowego i bezpiecznego toru jazdy w razie silnego podmuchu wiatru.

UŻYTECZNOŚĆ

1205116219320

Zintegrowany bagażnik dachowy zapewnia większą wygodę i oszczędność

Wyjątkowy i innowacyjny bagażnik dachowy. Gdy już nie jest potrzebny, wystarczy złożyć go na płasko. Właściciel zaoszczędza czas na zakładaniu i zdejmowaniu, jak to bywa w przypadku tradycyjnych bagażników. Zintegrowany bagażnik dachowy pozwala na bezproblemowy przejazd w miejscach z ograniczeniem wysokości pojazdu do 2 m (z wyjątkiem modeli o całkowitej masie powyżej 3 300 kg). Ponieważ nasz bagażnik po złożeniu nie zwiększa oporu powietrza, ogranicza zużycie paliwa i hałas. Dostępny tylko w standardowej wysokości dachu H1.

CENNIK