FORD TRANSIT VAN

Ford Transit to największy van w swojej klasie, który oferuje kilka wersji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu oraz różne silniki i rozwiązania zarówno przestrzeni ładunkowej, jak i pasażerskiej. Pozwala to na łatwe dobranie pojazdu do specyfiki wykonywanej pracy. Powiedz nam, czym się zajmujesz i czego oczekujesz, a my na pewno znajdziemy Forda Transit pasującego do Twojego biznesu. Przestrzeń ładunkowa w nowym Fordzie Transit Van oferuje spore możliwości transportowe. Jej pojemność może wynosić nawet 15,1 m3 i pozwala zmieścić ładunek o długości do 4,2 m. Natomiast fabrycznie montowany hak holowniczy umożliwia holowanie przyczepy o łącznej masie do 3,5 tony.

WRAŻENIA Z JAZDY

1205059994408

Czujniki parkowania – czyli bezstresowe parkowanie

Czujniki parkowania pomogą ocenić, jak daleko znajdują się wszelkie przeszkody z przodu i z tyłu samochodu. Po ich wykryciu uruchamiany jest sygnał dźwiękowy, którego częstotliwość wzrasta w miarę zbliżania się do przeszkody. Funkcja ta została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa podczas parkowania. (Standard dla wersji Trend, opcja dla Ambiente)

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚ

1205116217331

Nowa generacja silników TDCi

Całkowicie nowe, 2-litrowe silniki Ford EcoBlue zaprojektowano z uwzględnieniem surowych standardów Euro 6. Stanowią one znakomite połączenie doskonałych osiągów i mocy z niskim poziomem zużyciem paliwa i emisji CO2: Silnik 2.0 TDCI Ford EcoBlue dostępny jest w trzech wariantach mocy:

Ford EcoBlue 2.0 TDCi 105 KM / 360 NM M6
Ford EcoBlue 2.0 TDCi 130 KM / 385 NM M6
Ford EcoBlue 2.0 TDCi 170 KM / 405 NM M6

Ford EcoBlue 2.0 TDCi 130 KM / 385 NM A6
Ford EcoBlue 2.0 TDCi 170 KM / 405 NM A6

KOMFORT I WYGODA

1205059959302

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Koniec skrobania przedniej szyby! Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze szybko usuną lód i śnieg.

Specjalna wykładzina podłogi przestrzeni ładunkowej

W wyposażeniu standardowym (Trend) dostępna jest wytrzymała wykładzina podłogowa, która nie tylko chroni podłogę, lecz także wygłusza hałas podczas jazdy. Wykładzina sięga teraz na wysokość 10cm bocznych ścian przedziału ładunkowego, a uchwyty mocowania ładunku zostały przeniesione z podłogi na ściany boczne, co pozwoliło zrezygnować z zagłębień w podłodze i uzyskać płaską powierzchnię. Wszystko to pozwala na łatwe utrzymanie czystości – zarówno zamiatanie jak i zmywanie na mokro i chroni blaszane elementy nadwozia przed kontaktem z wodą.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA

1205059979306

System monitorowania koncentracji kierowcy

System ten kontroluje poziom zmęczenia kierowcy. Jeśli na podstawie analizy stylu jazdy wykryje spadek koncentracji, w zestawie wskaźników pojawi się ikona ostrzegawcza, sugerując przerwę w podróży. Za tę zaawansowaną technologię Ford zdobył prestiżową nagrodę Euro NCAP. (opcja)

Zapobieganie kołysaniu się przyczepy

Układ stabilizacji przyczepy (TSC) wykrywa niepożądane zachowanie holowanej przyczepy i zmniejsza prędkość pojazdu, poprzez ograniczenie momentu obrotowego silnika i stopniowe zwiększanie nacisku hamulców na wszystkie koła. Przywraca to stabilność i pozwala na zwiększenie kontroli nad holowaną przyczepą.

UŻYTECZNOŚĆ

1205059976697

Uchwyty do mocowania ładunku

Znajdujące się w ścianach bocznych punkty mocowania pomagają zachować wolną przestrzeń i umożliwiają bezpieczny transport praktycznie każdego rodzaju ładunku. Podobnie jak montowana w standardzie stalowa przegroda pełnej wysokości, spełniają one wymogi normy ISO i DIN.

Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej

Szeroki i wytrzymały stopień jest zintegrowany z tylnym zderzakiem. Ułatwia to wejście do przedziału ładunkowego i ręczny załadunek.

CENNIK