MAŁE POJAZDY MARKI FORD. ZWINNE, PRAKTYCZNE I BOGATE
W OSOBOWOŚĆ.

Samochody miejskie, supermini, kompaktowe pojazdy, SUV-y lub nawet minivany... niezależnie od rodzaju pojazdu, który Cię interesuje, mamy coś dla Ciebie. Nasze samochody są łatwe i przyjemne
w prowadzeniu, a ponadto bez trudu można je zaparkować.

Wszystkie modele w naszej serii małych pojazdów są wyposażone
w najnowocześniejszą technologię, od wielokrotnie nagradzanego silnika benzynowego EcoBoost po system głośnomówiący Ford SYNC.

Każdy z nich wyróżnia się jednak własnymi elementami designu
oraz indywidualną osobowością.

Który zatem wybierasz?

Ford Fiesta

1205117640505

Niewielki, lecz bardzo stylowy Ford Fiesta łączy w sobie elegancję kolorystyki i wykończeń z najnowocześniejszą technologią. Wyposażony jest w wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik EcoBoost. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Ford SYNC - zaawansowaną technologię obsługi głosowej z funkcją odczytywania SMS w języku polskim co wpływa na wygodę oraz poprawia bezpieczeństwo. Ten mały pojazd jest więc wyrafinowany, a zarazem oszczędny.

> Dowiedz się więcej o Fordzie Fiesta

Ford B-MAX

1205117641967

Ford B-MAX został stworzony specjalnie z myślą
o poruszaniu się po mieście. Posiada panoramiczne otwierane drzwi ułatwiając gwarantując wygodny dostęp do przestronnego i wyrafinowanego wnętrza. Inteligentny design doskonale komponuje się z bogatą paletą technologii, dzięki którym jazda miejska jest bezpieczniejsza, łatwiejsza i wydajniejsza. W miejskiej dżungli B-MAX jest
w swoim żywiole.

> Dowiedz się więcej o Fordzie B-MAX

Ford Tourneo Courier

1205117642229

Kompaktowy, a zarazem przestronny: elastyczne wnętrze tego inteligentnego pojazdu pomieści pięć osób i bagaż. Przesuwane tylne drzwi ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Dodatkowym atutem wyposażenia jest technologia Ford SYNC oraz oszczędny, 1.5-litrowy silnik wysokoprężny Duratorq lub 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost. Przestronność, styl, oszczędność, technologie – Tourneo Courier zapewnia wszystko, co niezbędne w kompaktowym pojeździe.


> Dowiedz się więcej o Fordzie Tourneo Courier